KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11334252
nr 1133 4252
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
Etsning, Stig Ã…sberg (1909-1968), 70/310,24,5x17,5, signerad, 1952
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 19:53:23
300 kr
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg
Stig Ã…sberg
Läs mer om Stig Ã…sberg
nr 1133 4252
Stig Ã…sberg
(1909-1968), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 2 oktober 2017 |
Stig Ã…sberg